RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

avatar_TIR
Manev je dobar transfer, palac gore. U idealnom svijetu smo mi trebali biti taj klub koji ga je 2022. sa 21 godinom kupio, a ne sad sa 24, zbog famoznog badžeta i vrijednosti. I u natjecateljskoj je formi.
Grgić iz Sturma no comment. Na papiru odlična kupovina, talentiran 19-godišnjak. Onda čitam da "kad god mogu, gledam Dinamo" šta mi nije osobina za igrača Rijeke, ali dobro opet, ne možemo birati po beskonačno puno faktora.

Ima samo jedan problemčić: prvi desni bek nam je i dalje krilni igrač iz Slaven Belupa, a prvo desno krilo nam je Menalo. Tu očekujem još više i još bolje.
#navodninavijač

Z
Ako je Valincic preskup, a gotovo sigurno je.
Meni bi top rjesenje bilo Jorge Silva iz Olimpije. Istice mu ugovot za 5 mjeseci. Vjerojatno je besplatan. paklen igrac. Nahvalio ga i Đale u onom podcastu.

Nikakvi Cipetici i ini gelipteri. On je za Sibenik i Goricu.

H
Ako je istina da dolazi Manev, a prema informacijama koje kruže ne dolazi kao slobodan igrač, onda je moguće da se odlučilo spizdit sad 1-2 miliona na odštete da se ekipa umira. Ne bi me to iznenadilo. Naravno, nema tu neke velike filozofije ni vizije koje igrače bi trebalo uzeti i zašto, nego ajmo vatrogasna vozila van. Ko prošlo ljeto kad smo isplali iz Europe i kupili tri centarfora drugi dan (znamo i kakva).

D
A kako da mu placu damo, vidiš da nikome preko 100 nismo u stanju više ponuditi, još malo pa će kao hajduk udio u transferu davati

Z
03.02.2025, 17:20 #8974 Last Edit: 03.02.2025, 17:29 by Zelko Maler
Manev je dobrodosao, ali nipošto nije netko za koga bi centa trebalo platiti. Osjecani kazu da je on beskoristan u izgradnji napada, a takvog trebamo, jer smo takvog izgubili, nego je fizikalac, klasicni staromodni stoper, a takva dva imamo.

Ja ga se ne sjecam iz Osijeka, vidjet cemo kalav ce biti, nadam se da je pojacanje.
Nek se ugleda na Radelju i ja zadovoljan.

Da mu se olaksa prilagodba treba mu dovesti cimera, Mitrovskog iz Vz. 😀

avatar_🔵 D10S ⚪️
Quote from: Zelko Maler on 03.02.2025, 17:20Da mu se olaksa prilagodba treba mu dovesti cimera, Mitrovskog iz Vz. 😀
Rile  ;)
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača 🔵⚪️
Osjećam puno negativne energije, a nijedna utakmica nije prijelomna 🤡

Z
Loncar u Istru.

K
"Sturm Graz are very reluctant to sell Grgic, time too short to finalise deal in top 5 leagues.
Most likely destination HNK Rijeka, current leader of Croatian league - window closes in Croatia 17th February.
Clubs negotiating."

Lorenzo Lapore

avatar_Fiumano
Vidio Leon kako se probili Frigi i pogotovo Ivanović pa poželio.

avatar_T.T.N.Y.
Ne znam da li nam je promaklo ili ne, ali Domagoj Ivan Marić je umjesto Alekse Todorovića otišao na posudbu u Karlovac.

M
Meni je promaklo,a izgleda da je Djale cvrste ruke,Posavec je otisao na posudbu ali je u pitanju lagana cistka, a mislim da je neko vec napisao.

K
Gledam press konferenciju na službenom profilu kluba, i odrezali su pitanje o pretplatama i članskim, počinje sa pitanjem o benefitima.
42:50 pa na dalje

D
Quote from: Kostrena on 04.02.2025, 13:22Gledam press konferenciju na službenom profilu kluba, i odrezali su pitanje o pretplatama i članskim, počinje sa pitanjem o benefitima.
42:50 pa na dalje

Nije istina. Sad sam slušao i pitanje Ribarića je normalno untra

K
Quote from: deo123 on 04.02.2025, 13:23
Quote from: Kostrena on 04.02.2025, 13:22Gledam press konferenciju na službenom profilu kluba, i odrezali su pitanje o pretplatama i članskim, počinje sa pitanjem o benefitima.
42:50 pa na dalje

Nije istina. Sad sam slušao i pitanje Ribarića je normalno untra
Je ali ko da ne počinje normalno taj dio, nisam gledao live tj štekalo mi je

D
Negdje cca na 25 minuta ti je pitanje i odgovor slusam u pozadini i radim  ;D