RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

avatar_T.T.N.Y.
Ono što ja znam da je u Manceovo vrijeme bilo nekoliko skauta. Čak su bili neki naši domaći dečki, a surađivalo se i sa nekim Španjolcima. Sve je to Mance osmislio i hendlao. Kada je on otišao sve se ugasilo i Miško si je umislio da je naučio nešto pa je on postao skaut i sportski direktor.

T
Quote from: MaČaĆeToMane on 13.02.2025, 11:23Dobar input, to znači jednu od dvije stvari:
1) Paušić nema pojma
2) Miško dovodi igrače na svoju ruku zbog razno raznih interesa

U obje stvari je problem, prvi ako taj stožer nema pojma koji vrag si ih držao tamo
Drugo sam već pisao da se ne ponavljam

Nevjerojatne stvari, ne želiš platiti za Fruka, Krizmanića i Pršira 300k eura odštete po glavi, ali platio si Obregona i Djoahru 600-700k eura po glavi  :neretljak:  :svakacast:


Naisa i Kobru je doveo palikuća...

avatar_Boy1da
Sta nismo Naisa "dobili" kao zahvalu Sociedada sto smo se posorali i uzeli bod AZ-u lmao?
Fiumi azzurri e colline e praterie
Dove corrono dolcissime le mie malinconie
L'universo trova spazio dentro me
Ma il coraggio di vivere quello ancora non c'è

K
Burčul posudba Opatija


avatar_D2
Quote from: moreplovac on 13.02.2025, 15:58https://www.novilist.hr/sport/nogomet/bodetic-i-medojevic-u-orijentu-rijeka-nakon-babica-i-shehua-u-opatiju-poslala-i-burcula/
Jesu li ovim potezom prekrižili Bodetića? Nije prošlo skoro ni mjesec dana da ga je Đale ničim izazvan sam spomenuo kao ugodno iznenađenje. U situaciji kad s bekovima nismo bajni malo čudno.
Kad oni zagrme, mi letimo! - Devetak
do 26.3.2025. - Simpatizer HNK "Provincija" - Rijeka s.d.d., do 3.1.2025 - ab ovo

O
13.02.2025, 16:58 #9321 Last Edit: 13.02.2025, 20:21 by Orpat
Trenutno imamo 2 lijeva beka , to je i više nego dovoljno za 4.mjesto. Sad kad imamo stopere Manev Majstorović i Radeljić se  ne treba ni Burčul za didine ambicije.

avatar_MaČaĆeToMane
13.02.2025, 18:31 #9322 Last Edit: 13.02.2025, 18:32 by MaČaĆeToMane
Quote from: T.T.N.Y. on 13.02.2025, 12:53Ono što ja znam da je u Manceovo vrijeme bilo nekoliko skauta. Čak su bili neki naši domaći dečki, a surađivalo se i sa nekim Španjolcima. Sve je to Mance osmislio i hendlao. Kada je on otišao sve se ugasilo i Miško si je umislio da je naučio nešto pa je on postao skaut i sportski direktor.

tako je, a skauti su bili većinom Manceovi bivši suigrači iz Pomorca
tako da odgovor @TIR - imali smo skaute, danas ih nemamo, presidente radi na svoju ruku
SPORTSKI ODLAZI!

avatar_T.T.N.Y.
Podcjenjujemo dosta Slovenski nogomet, a realno sustavno su daleko iznad nas.

Evo recimo Celje. Doveli su ovog ljeta Armandasa Kucysa. Čovjek zabio u 13 nastupa 7 golova, u KL zabio 6 golova u 5 nastupa (evo večeras 2 protiv Apoela.

Vjerujem da ga je netko skautirao jer ima 21 godinu i došao je iz Žalgirisa.

21 godina, 19 nastupa i 13 golova

avatar_Deba
Misica nema najranije do 29.3
 
Pa pleme mu pasko jel on stvarno ne misli napast tu titulu i dovest pojacanja

avatar_🔵 D10S ⚪️
Jebe se njemu za titulu. Vidiš da je rasturio momčad i odlepršao u Dubai.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača 🔵⚪️
Osjećam puno negativne energije, a nijedna utakmica nije prijelomna 🤡

avatar_Deba
Quote from: 🔵 D10S ⚪️ on 13.02.2025, 21:14Jebe se njemu za titulu. Vidiš da je rasturio momčad i odlepršao u Dubai.

to meni smeta, kakav je to predsjednik kluba koji u jeku borbe za titulu ode na nekoliko mjeseci u dubai

S
Quote from: Deba on 13.02.2025, 20:52Misica nema najranije do 29.3
 
Pa pleme mu pasko jel on stvarno ne misli napast tu titulu i dovest pojacanja

Evo šta kaže AI za tvoje pitanje.

Takva rečenica je pitanje s isključujućim značenjem, odnosno retoričko pitanje sa skrivenom negacijom.

Ovo se često koristi za izražavanje ironije, sumnje ili naglašavanja nečega što je očito netočno.

Slični primjeri:

✅ Predsjednik će uložit u desnog krilo? Ma daj, molim te! (implicira da neće uložit)
✅ Igrač će će doć na vrijeme? Nema šanse!
✅ Škrtac da plati? Teško!


avatar_🔵 D10S ⚪️
Quote from: Deba on 13.02.2025, 21:17
Quote from: 🔵 D10S ⚪️ on 13.02.2025, 21:14Jebe se njemu za titulu. Vidiš da je rasturio momčad i odlepršao u Dubai.

to meni smeta, kakav je to predsjednik kluba koji u jeku borbe za titulu ode na nekoliko mjeseci u dubai
Prošle sezone krenulo je sve nizbrdo kad se vratio iz Dubaija  :D.

Jbt, još 3 dana do kraja mercata. Di su bek i krilo  >:( ?
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača 🔵⚪️
Osjećam puno negativne energije, a nijedna utakmica nije prijelomna 🤡

avatar_Deba
Quote from: 🔵 D10S ⚪️ on 13.02.2025, 21:26
Quote from: Deba on 13.02.2025, 21:17
Quote from: 🔵 D10S ⚪️ on 13.02.2025, 21:14Jebe se njemu za titulu. Vidiš da je rasturio momčad i odlepršao u Dubai.

to meni smeta, kakav je to predsjednik kluba koji u jeku borbe za titulu ode na nekoliko mjeseci u dubai
Prošle sezone krenulo je sve nizbrdo kad se vratio iz Dubaija  :D.

Jbt, još 3 dana do kraja mercata. Di su bek i krilo  >:( ?
kakvi bek i krilo, bit ce dobro ako selahi ne zavrsi u dinamu