RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

avatar_Vado Magnar
Quote from: Zelko Maler on 14.02.2025, 09:52Belcar ide u dinamo, idealno za Ilinkovica u Varazdin da odigra polisezonu tamo

Varaždin više nije klub koji uzima igrače na posudbu. Za to imamo Opatiju i Orijent.
A Ilinković? Ja iskreno u njemu ne vidim igrača. Spor je u donošenju odluka, prestrašen, fali mu čvrstine. Ne znam... ne bi bilo prvi puta da krivo procijenim igrača, ali...

D
Quote from: Vado Magnar on 14.02.2025, 10:48
Quote from: Zelko Maler on 14.02.2025, 09:52Belcar ide u dinamo, idealno za Ilinkovica u Varazdin da odigra polisezonu tamo

Varaždin više nije klub koji uzima igrače na posudbu. Za to imamo Opatiju i Orijent.
A Ilinković? Ja iskreno u njemu ne vidim igrača. Spor je u donošenju odluka, prestrašen, fali mu čvrstine. Ne znam... ne bi bilo prvi puta da krivo procijenim igrača, ali...

Meni je Ilinković dobar, i baš sam primjetio da je protiv Istre čak bio bolji u duelima nego inače, čvršći. Da uspije dignuti razinu agresije on bi bio ozbiljan igrač, igrač sa pedigreom. Upućeniji u Zrinjski kažu da je u to vrijeme bio bolji od Petra Sučića sa kojim je djelio vezni red dole.

S
Quote from: Vado Magnar on 14.02.2025, 10:48A Ilinković? Ja iskreno u njemu ne vidim igrača. Spor je u donošenju odluka, prestrašen, fali mu čvrstine. Ne znam... ne bi bilo prvi puta da krivo procijenim igrača, ali...

Šta se tiče brzine, u odnosu na Lepinjicu je hipersoničan, a glede čvrstine je nosorog u odnosu na Libera.
Pa sad vidjet koliko se šansi i minutaže davalo spomenutoj dvojici a koliko Ilinkoviću dosad.

I
Ilinković je vs Istra lijepo "otvorio" par napada , međutim on igra tu poziciju gdje nema "skrivanja" ,a posebice u onom veznom redu koji je bio istrčao tu utakmicu trebao bi s više nametnuti i preuzimati odgovornost.

Ako je to kadar činiti u budućnosti, možda još nije rekao zadnju...

D
Quote from: Deba on 13.02.2025, 21:17
Quote from: 🔵 D10S ⚪️ on 13.02.2025, 21:14Jebe se njemu za titulu. Vidiš da je rasturio momčad i odlepršao u Dubai.

to meni smeta, kakav je to predsjednik kluba koji u jeku borbe za titulu ode na nekoliko mjeseci u dubai

To ti je onakav predsjednik koji si kupi sat od svojih para, a ne para kluba.

Inače trenutna situacija u Dinamu je dobar pokazatelj šta ti znači demokracija. Dok su imali gazdu su bili neprikosnoveni. Sada ova ekipa jaše na tom valu, a u biti hrpa nesposobnjakovića.  Razlika između gazde dinama onda i našeg gazde je ta što naš gazda svoj novac zarađuje nevezano za klub, dok je njihov maltene od kluba stekao bogatstvo pa mu se toliko i posvetio.

Ipak obzirom na ustroj mislim da mi dugoročno imamo najbolje šanse za naslov, jer ovi gore koliko god teško to bilo lošim upravljanjem će mic po mic nazadovat, a ove dole je nepotrebno i komentirati.

Miško kad kaže da bi dole sa njihovim budžetom osvajao naslove isto palamudi gluposti, jer dole nebi ni blizu imao mogućnost donošenja odluka na način koji ih ima ovdje, a da ne govorimo i stavimo to još u kontekst mentaliteta publike - od simpatizera do onih zagriženijih navijača.

Tir sorry za offtopic

avatar_TIR
14.02.2025, 15:00 #9350 Last Edit: 14.02.2025, 15:00 by TIR
Za kostantno preuzimanje odgovornosti u srcu veznog reda moraš imati ili snagu i pluća (Mišić, Tibor), ili biti veliki španer s loptom (Bradarić, Pavičić). Ni Liber ni Lepinjica nemaju prvo, a nisu nikakvi posebni španeri.

Odavno tvrdim da bi prvak HNL-a bila momčad koja uloži 2 milijuna eura u visokog tamnoputog krakatog veznjaka. Taj bi u našoj ligi pokrio i defenzivu, mogao se priključiti i napadu. Kad smo već kod takvih, Gbane iz BSK koji nas je izbacio s Cosmijem svježe potpisao za Reims za 5 milijuna eura.
#navodninavijač

I
Quote from: TIR on 14.02.2025, 15:00Za kostantno preuzimanje odgovornosti u srcu veznog reda moraš imati ili snagu i pluća (Mišić, Tibor), ili biti veliki španer s loptom (Bradarić, Pavičić). Ni Liber ni Lepinjica nemaju prvo, a nisu nikakvi posebni španeri.

Odavno tvrdim da bi prvak HNL-a bila momčad koja uloži 2 milijuna eura u visokog tamnoputog krakatog veznjaka. Taj bi u našoj ligi pokrio i defenzivu, mogao se priključiti i napadu. Kad smo već kod takvih, Gbane iz BSK koji nas je izbacio s Cosmijem svježe potpisao za Reims za 5 milijuna eura.

Joj, meni je takav črni mokri san već godinama.

Nikada nisam uspio shvatit da od godina suradnje s Abujom nismo uspjeli jednog takvog pronaći.

I
Ilinković je tipičan primjer igrača iz naše škole koji se kali okolo, a kada mu se da prilika onda se usere i stagnira.

Milijun takvih igrača smo vidjeli, a opet je na igraču. Ti moraš iskoristiti svoju minutažu kolika god ona bila. A ne se skrivati iza toga da nisi dobio pravu šansu.

Meni Ilinković ima potencijala, ali mislim da mu je jako malo vremena preostalo.

avatar_🔵 D10S ⚪️
https://www.nacional.hr/doznajemo-rijecka-pojacanja-hnl-bek-i-krilo-s-druge-strane-svijeta-manev-i-radeljic-igraju-u-osijeku/


Planiralo se dovesti Iračanina iz Heerenveena, braniča iz Mostara, ali što se 'beka' tiče ipak se ide na HNL rješenje. A 'krilo' dolazi s druge strane svijeta.

Prijelazni rok traje još tri dana i Rijeka ih namjerava maksimalno iskoristiti. Dolazak Leona Grgića polako je postao priča koja će se reaktivirati na ljeto. Ono što se prije koji dan činilo vrlo vjerojatnim sad je, kad je Grgić u pitanju, gotovo pa nemoguće, bar ove zime.

Pozicije koje treba pokriti su dvije: desni branič (prioritetno) i desno 'krilo' (po mogućnosti). U trenutku pisanja ovog teksta dvije riječke želje su:

Na 'krilu' australski Hrvat Nicolas Milanović (23, Western Sidney Wanderers) koji je vrlo blizu Rujevice, a za kojeg su zainteresirani (ili su interes pokazivali) i Dinamo i Hajduk  te neki belgijski, nizozemski i slovački klubovi. Dečko je i rodbinski vezan za Rijeku tako je najizgledniji njegov dolazak na Kvarner.

A što se desne strane obrane tiče, Rijeka će u 'foto-finišu' svom snagom krenuti po: Lokomotivinog bočnog – Frana Karačića (28)! Istina, ne uklapa se u najave o igračima od 23 godine ili mlađima, ali Đaloviću bi bio daleko draži od inozemnih opcija.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača 🔵⚪️
Osjećam puno negativne energije, a nijedna utakmica nije prijelomna 🤡

K
Milanović je tu napisan nekoliko puta

avatar_Deba
Quote from: Kostrena on 14.02.2025, 16:21Milanović je tu napisan nekoliko puta
taj milanovic se cini kao zanimljiv igrac. o karacicu sigurno bolje nego bogojevic

I
14.02.2025, 16:36 #9356 Last Edit: 14.02.2025, 16:44 by ispod stijena
Milanović je već pomalo prema statusu Balatinca i Safarica.

Ovaj branič je očito Josip Ćorluka , šteta.

To bi bilo dobro rješenje. Na kraju možda bolje Karacic nego taj Iračanin, nekako se ti stranci teško navikavaju na uvjete

avatar_🔵 D10S ⚪️
Na koju foru misle dovest ovu dvojicu? Jednom ugovor traje do 2026 a drugom do 2027. Baš me zanima da li će se platit neka odšteta ili će klubovi imati pravo na 50% odštete od sljedećeg transfera.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača 🔵⚪️
Osjećam puno negativne energije, a nijedna utakmica nije prijelomna 🤡

avatar_iSpOd StIjEnA 2
Vrlo jednostavno, neće ih dovesti

K
U tvom pitanju je i odgovor, rekao bi prije na kraju nego početku