RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

avatar_Fornax
Jakir & Zeko like this. Taman im ga vratimo u formu za proljetni dio prvenstva.
#degenerik
"Nismo svi bez pršuta na čelu komunjare."
~TIR, 03/06/2026

avatar_Silvio Dante
To, to, nikad dosta ovih što ne vole slaviti golove protiv određenih klubova. I koji su na muralima navijača rivalskih klubova. Kažu da je povijest učiteljica života, no čini mi se da na brdu Rujevica taj predmet nisu učili. Povijest jel.

avatar_vMario87
Nije poželjan. Ne zbog igračkih kvaliteta nego izjava ljubavi dinamu i onog transparenta o najvećem klubu  :-X
U svakoj mojoj pjesmi nalaziš se ti, ne mogu Rijeko tebi prestat pjevati.. 💙🤍

S
Kakav Orsic?? Tko ce njemu platiti ugovor

F
Quote from: Stormfall 87 on 22.06.2024, 12:40Kakav Orsic?? Tko ce njemu platiti ugovor

Pa Lurssen

Z
Oršić je naš igrač... dobro došao kući...pa morao je glumiti da voli Dinamo...pa to svi rade...😂

avatar_beetlebum
Quote from: Finac on 22.06.2024, 12:49
Quote from: Stormfall 87 on 22.06.2024, 12:40Kakav Orsic?? Tko ce njemu platiti ugovor

Pa Lurssen

Lurssen + Stihl = Krama

avatar_Vado Magnar
Quote from: beetlebum on 22.06.2024, 14:23
Quote from: Finac on 22.06.2024, 12:49
Quote from: Stormfall 87 on 22.06.2024, 12:40Kakav Orsic?? Tko ce njemu platiti ugovor

Pa Lurssen

Lurssen + Stihl = Krama

Krama - Lurssen = Stihl ?

E
Quote from: T.T.N.Y. on 22.06.2024, 12:13Imam info da se cilja na Oršića.  :sta:


Nadam se da imas krivu info

avatar_Fornax
"Mislave oće se to dić više il šta?"
"Čekaj bokte sekundu!"

*klik*

Popravke sam skladal, i rožice bral...
#degenerik
"Nismo svi bez pršuta na čelu komunjare."
~TIR, 03/06/2026

avatar_Silvio Dante
Mitar blizu dinama?
Znam da više nije našom brigom s obzirom da ima čiste papire, ali opet. Neko razočarenje bi postojalo. Jer Mitar mi je uvijek bio drag igrač, i teško će mi ga biti vidit u tom dresu. Iako je već i ono prvi puta, tamo 2015. nešto izvoljevao i filozofirao skupa s Leškovićem oko produžetka ugovora. Vjerojatno je i tad bio blizu.

Jebena je naša sudbina. Da doslovno svaki igrač sanja da ide gore na visoku plaću i sve što ide skupa s tim, i da to traje i traje i ne nazire se promjena. Baš sumorno.

Z
Ne palite se više na izjave igrača...pa svi igrači svuda govore isto, žele se dodvoriti glupavim navijačima...

Z
Da bi Mitrović mogao završiti u Dinamu meni je to odavno palo na pamet... samo što ja od toga ne radim problem...baš me briga...

avatar_Uzaludni
Quote from: ZZZZ7777 on 23.06.2024, 13:15Da bi Mitrović mogao završiti u Dinamu meni je to odavno palo na pamet... samo što ja od toga ne radim problem...baš me briga...

Ma ti si baš super  :neretljak:
Trijezan čovjek ima hiljadu želja a pijan samo muzičku

avatar_Fornax
Mitar me već dovoljno razočarao kao čovjek da mi taj eventualni odlazak u Dinamo ne mijenja ništa. Moje mišljenje o njemu ne može biti niže nego što je.
#degenerik
"Nismo svi bez pršuta na čelu komunjare."
~TIR, 03/06/2026