RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

avatar_18orvat
30.07.2024, 12:30 #2445 Last Edit: 30.07.2024, 12:31 by 18orvat
Ne brinite ima Dinamo i 4M za transfer ali zašto ne bi dali 3M i riješili se balasta koji opterećuje njihov već opterećeni badžet?

Sama pomisao da im razmatramo pomoći u tome odnosno nitko nije u startu presjekao medijske insinuacije/ješke/sondiranje tržišta je teška debilana.

Kome smetaju tenzije neka si kupi/prati klub bez navijača ili osnuje novi.

avatar_worm
Bio jučer u Galebu u Kostreni naš Pašica, ne djeluje mi kao netko tko ima spakirane kofere i pripremljen ENC
MAGICA FIUME

avatar_🔵 D10S ⚪️
Quote from: moreplovac on 30.07.2024, 12:24
Quote from: 🔵 D10S ⚪️ on 30.07.2024, 12:12
Quote from: 18orvat on 30.07.2024, 12:10Jedan dio ugovora bi mu Dinamo isplatio, jedan dio bi Špikić oprostio + postotak od budućeg transfera.
Tako nekako sam i ja zamislio  :D.


To je ko stvoreno, ili da se ispravim, dobar temelj da kad igra za nas protiv mordora da se osjeća indisponirano.
Ili da potpuno podbaci u finišu sezone ako bi se dogodilo da se opet borimo za kantu. Ništa novo. Za nagradu bi se aktivirala neka buy-back klauzula :neretljak:.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača 🔵⚪️
Osjećam puno negativne energije, a nijedna utakmica nije prijelomna 🤡

avatar_worm
Ja mislim da svu ovu priču pokreće Andy Bara

https://youtu.be/EOf-zGty5XM?si=9ZXyj9_GlNv-38rE

Kako si lijepo Smolčiću našao klub, izvoli i Marcu..Jebo te Dinamo da te jebo
MAGICA FIUME

avatar_🔵 D10S ⚪️
Quote from: worm on 30.07.2024, 12:32Bio jučer u Galebu u Kostreni naš Pašica, ne djeluje mi kao netko tko ima spakirane kofere i pripremljen ENC

U 14h sam se kupao u moru, u 15h je sve bilo gotovo!  8)
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača 🔵⚪️
Osjećam puno negativne energije, a nijedna utakmica nije prijelomna 🤡

I
Quote from: worm on 30.07.2024, 12:32Bio jučer u Galebu u Kostreni naš Pašica, ne djeluje mi kao netko tko ima spakirane kofere i pripremljen ENC

Ionako se iz RI prema ZG vozi starom cestom, da se uštedi na troškovima prijevoza!

avatar_Snjesko
Taj Spikic da nesto vrijedi oni bi ga prodali. Poanta je da su mu dali veliku placu, a decko pred golom ide dodavat nikome. Ali na stranu sto je los, zbog one glume nije pozeljan u Rijeci. Nije pozeljan. Tocka.
Zasto nam onda nisu ponudili Brodica? Treba nam napadac i Brodic je dobra opcija. Zato sto su njega uspjeli prodat. Spikica ne mogu. Ne nasjedajmo na gluposti. Kakav Spikic.

Miskovic je javno dematirao odmah na pocetku da Pasalic u Dinamu nije tema.

Pasalic je jedini igrac ove ekipe koji je konstantno opasan pred protovnickim golom. Desno krilo, ljevak. Ima ugovor jos 3 godine, samo Europskim utakmicama cijene igraca mogu rast. Prodat njega sad je ludost epskih razmjera.

I
Brodić se narugivao publici i u dresu Varaždina (nakon gola - sa onim pucanjem prema istoku), a i u dresu dinama je "volio porazgovarati " sa publikom.

Špikić je naglasio udarac kao što bi svaki napadač neovisno o dresu u kojem igra. To je što se tiče teme "van terena".

Što se tiče teme teren, nek dodaju još u opciju Perkovića i ...prodano!

A
https://www.transfermarkt.com/ajdin-hasic/profil/spieler/522851

Kruži netom da je free jer su ga Turci otpisali...tko zna da li nam je dosegljiv? Zamijenio bi Pašu ako ode u nekom dealu, ali dealu koji uključuje Perkovića. Mislim da bi svi bili zadovoljni, a ovaj nam garantirano ne bi utekao u gnjk :D

M
30.07.2024, 13:51 #2454 Last Edit: 30.07.2024, 13:52 by moreplovac
Quote from: armada on 30.07.2024, 13:42https://www.transfermarkt.com/ajdin-hasic/profil/spieler/522851

Kruži netom da je free jer su ga Turci otpisali...tko zna da li nam je dosegljiv? Zamijenio bi Pašu ako ode u nekom dealu, ali dealu koji uključuje Perkovića. Mislim da bi svi bili zadovoljni, a ovaj nam garantirano ne bi utekao u gnjk :D
Već je jednom utekao mordoru na zajeban način pa nije poželjan tamo.
Ali ko stvoren za nas, igrač koji je bio veliki talent i zastao u razvoju.

A
30.07.2024, 13:53 #2455 Last Edit: 30.07.2024, 13:54 by armada
Quote from: ispod stijena on 30.07.2024, 13:18Brodić se narugivao publici i u dresu Varaždina (nakon gola - sa onim pucanjem prema istoku), a i u dresu dinama je "volio porazgovarati " sa publikom.

Špikić je naglasio udarac kao što bi svaki napadač neovisno o dresu u kojem igra. To je što se tiče teme "van terena".

Što se tiče teme teren, nek dodaju još u opciju Perkovića i ...prodano!

Znači Paša = Špikić + Perković + 3M

Case closed :) a još uz to i prije spomenutog Hasića...pa to bi bilo fantastično

A
Brijem da će uskoro imbex pisati kako su ajduci krenuli po Rebića i Hasića  ;D

I
Quote from: armada on 30.07.2024, 13:53
Quote from: ispod stijena on 30.07.2024, 13:18Brodić se narugivao publici i u dresu Varaždina (nakon gola - sa onim pucanjem prema istoku), a i u dresu dinama je "volio porazgovarati " sa publikom.

Špikić je naglasio udarac kao što bi svaki napadač neovisno o dresu u kojem igra. To je što se tiče teme "van terena".

Što se tiče teme teren, nek dodaju još u opciju Perkovića i ...prodano!

Znači Paša = Špikić + Perković + 3M

Case closed :) a još uz to i prije spomenutog Hasića...pa to bi bilo fantastično

Sad kad me povlačiš za jezik, mogu oni tog Hasića kupti pa ga preusmjeriti na posudbu sa pravom prvokupa :) + Perković+ Špikić + 1 koma 5 M € :)

I
30.07.2024, 14:01 #2458 Last Edit: 30.07.2024, 14:01 by ispod stijena
Eno Marco stavio sliku posljednje večere i srce (nije vatreno).

Sad.

Da li se samo referira na otvaranje OI.

Da li baca kviskoteku i asocijacije. Znam da se Brekalo bunio u Bundesligi oko duginih boja.

Ili se pronašao koNbi u nekom rent - a - caru u srcu sezone...?  ;D

A
@ispod stijena možda sam se malo nespretno izrazio...na Hasu sam mislio kao na naš deal sa njim, bez gnjka...jer realno, ode li Paša, mi definitivno trebamo desno krilo, a svakako bi opcija Špikić-Hasić bila bolja od Špikić-Bogojević. A uza sve to u Perkoviću dobijemo "Smolu" sa lijeve strane, dakle i stopera i bočnog. Perfect...i onda još samo napad ostaje za riješiti. Obregon out, Vonić i Drmić in pa smo i to riješili :D