RI Mercato 2024

Started by vMario87, 04.03.2024, 14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Z
inače nije Ćorluka kao bek iz Mostara, pretpostavljam da je u pitanju Ante Oreč iz Veleža, no nebitno.

Nama je propalo sve ovaj prijealzni rok.
Htejli su napadača, odbijali nas svi i Čop im bio pred nosom i nekako ga doveli na jedvite jade. Još je i on prijetio da će prekinuti kareijeru ako ga ne puste.
Htjeli su stopera, odbijali nas svi, nekako nam uvaljali penzionera Čopa.
Adana je propala, igrači imaju slobodne papire pa je došao Manev
htjeli su desnog bočnog, vjerojatno nas odbilo 1000 igrača, ostao je samo da se nekako Karačića dovede
Menala neću komentirati, nije vrijedno.
Milanović je reciklaža od ljeta, pozdravljam dolazak, ali kasni se jako


Luta se luta, loše je ovo u globalu, dvojka.

avatar_Vado Magnar
15.02.2025, 10:49 #9376 Last Edit: 15.02.2025, 10:50 by Vado Magnar
Quote from: Ian Curtis on 14.02.2025, 15:23
Quote from: TIR on 14.02.2025, 15:00Za kostantno preuzimanje odgovornosti u srcu veznog reda moraš imati ili snagu i pluća (Mišić, Tibor), ili biti veliki španer s loptom (Bradarić, Pavičić). Ni Liber ni Lepinjica nemaju prvo, a nisu nikakvi posebni španeri.

Odavno tvrdim da bi prvak HNL-a bila momčad koja uloži 2 milijuna eura u visokog tamnoputog krakatog veznjaka. Taj bi u našoj ligi pokrio i defenzivu, mogao se priključiti i napadu. Kad smo već kod takvih, Gbane iz BSK koji nas je izbacio s Cosmijem svježe potpisao za Reims za 5 milijuna eura.

Joj, meni je takav črni mokri san već godinama.

Nikada nisam uspio shvatit da od godina suradnje s Abujom nismo uspjeli jednog takvog pronaći.

Ovo dosta čudno zvuči ali ovo je tolerantan forum. Sve prihvaćamo. I Monicu Belluci i črni mokri san.  :neretljak:

Off topic:
Karačić se čini kao tipični HNL igrač u stilu Gode: solidan, može dobre partije pružat, ali od njega ne očekuj niš posebno. Dobro je što je "plug and play" pa možda nam pomogne da ipak jurnemo po naslov (u što debelo sumnjam).
Australac Milanović se čini kao profil igrača koje ganjamo. Ok malo je star, 23 godine, ali taman ga možemo razviti i za godinu dvije prodati. Mogao bi biti dobar jer takvi igrač obično grizu. A ako smo ga htjeli i Dinamo i Hajduk i mi onda valjda nekog vraga i vrijedi.

Z
možda da je Agbu izvuć iz Olimpije ako nije zadovoljan s minutažom.
Čuj mene, igrač Olimpije nije zadovoljan s minutažom pa bi došao možda u Rijeku.
Šta ste nam napravili??? :neretljak:

avatar_Vado Magnar
Quote from: Zelko Maler on 15.02.2025, 10:58možda da je Agbu izvuć iz Olimpije ako nije zadovoljan s minutažom.
Čuj mene, igrač Olimpije nije zadovoljan s minutažom pa bi došao možda u Rijeku.
Šta ste nam napravili??? :neretljak:

Hrvatska stoji u svemu zadnjih 30 godina pa tako i u nogometu. Danas su Slovenci, Ciprani, Rumunji za nas avion. I kao društva koje napreduju u svakom pogledu što ekonomskom, što kulturnom što nogometnom. Mi smo zakopani u devedesetima.

Novo (ne)normalno.

avatar_Marabunt Campetto
Rumunji su avion? Ta Rumunjska najgora država EU po korupciji. Šta sve neću ovdje pročitat. Ovaj narod, je narod koji najviše sere.
Ri Or Die

avatar_Fornax
Bili su dosta dugo ispred nas po svim relevantnim pokazateljima. Još uvijek su jači po paritetu kupovne moći, ali... Država koja poništi izbore jer joj se ne sviđa tko je pobijedio nije avion za nikoga.
#degenerik
"Nismo svi bez pršuta na čelu komunjare."
~TIR, 03/06/2026

avatar_Boy1da
Imam dosta Rumunja u firmi, ali da ne idem u detalje kako se zivi tamo - oni su svog Cauceskua zbacili i fiknuli kroz ponestru. Mi samo serunjamo iz fotelja since 7th century. Meni dovoljno.
Fiumi azzurri e colline e praterie
Dove corrono dolcissime le mie malinconie
L'universo trova spazio dentro me
Ma il coraggio di vivere quello ancora non c'è

avatar_Snjesko
On topic. Cisto sam malo razmislio - vjerujem da mi uzimamo Karacica iz Lokomotive da se napravi mjesto u Lokomotivi za malog Mikica na posudbi.

Nebi se tome nimalo cudio jer zajedno smo Dinamo! Win-win-win. Bljuv. Ajmo bili, gazite ove istarske p...

S
Quote from: Snjesko on 15.02.2025, 14:32Ajmo bili, gazite ove istarske p...


Ovo je revolucija ne samo na našem forumu, nego puno, puno šire i dalje. Meni užasno dvojbena...

avatar_Vado Magnar
Quote from: Marabunt Campetto on 15.02.2025, 13:34Rumunji su avion? Ta Rumunjska najgora država EU po korupciji. Šta sve neću ovdje pročitat. Ovaj narod, je narod koji najviše sere.

Si bio u Rumunjskoj? Si vidio na što liči? Kako se promijenila posljednjih godina? I pogotovo... gdje je bila devedesetih. Mi smo za njih bili svemirski program tada. Danas? Pa danas je glavna europska tužiteljica koja je uklonila ogromnu količinu korupcije u svojoj državi rumunjka. I tko joj se opire? Turudić i naša izvršna vlast. Tko zna zašto?
Nama je na vlasti ekipa koja puca iz pištolja kroz prozor auta. Koja krade na zdravstvenom sustavu. A klupski nogomet? Oni su bacili Steuau u treću ligu. Kod nas? Ajd takni u režimske klubove. Ajd...

Anyway, što se tiče Karačića - bolje on nego mali Mikić na posudbi kod nas. Moglo je i gore.  :neretljak:

K
Mišković neće platit Karačića, ima jedino opcija da ovaj odbije trenirat i igrat 😆
Užas
Najveće pojačanje bit će potpis Selahija i to ne našom sposobnošću.

B
Kakav je ovaj neki Australac Milanovic? Dobre brojeve ali skeptican sam za tu njihovu ligu. Jos otkad nam je dosao onaj reprezentativac lijevi bek- Davidson...

avatar_Vado Magnar
Quote from: SandroB on 15.02.2025, 15:46
Quote from: Snjesko on 15.02.2025, 14:32Ajmo bili, gazite ove istarske p...


Ovo je revolucija ne samo na našem forumu, nego puno, puno šire i dalje. Meni užasno dvojbena...

Navijat protiv Istre u dvoboju s Hajdukom? I to dok se borimo s Hajdukom za prvo mjesto? Not my cup of tea.  :bo:

avatar_Deni323
Navijat za hadujk bilo kad...

...ni tad  :-X

S
Pa zato i kažem da je revolucija. Ima ljudi koji iz raznoraznih razloga, kombinacija, pa i genetskih predispozicija ili pravom na izbor navijaju za Hajduk, ali ovdje javno iznositi... veselo.